روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آقای مصطفوی، ۵۰۰ میلیون یورو از نان مردم نبود؟!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آقای مصطفوی، ۵۰۰ میلیون یورو از نان مردم نبود؟!

فوتبال ایران روز های جالبی را پشت سر می گذارد. روز هایی که همه به دنبال متهم می گردند، در حالی که خودشان مقصران اصلی هستند. مقصرانی که حاضر نیستند تقصیرشان را بپذیرند و قبول کنند که در اتفاق رخ داده قصور کرده اند.سرخابی های پایتخت از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند، به همین راحتی، اما جالب اینکه آقایان مرتبط با این موضوع حتی نمی توانند بپذیرند حالا که کار از گذشته نهاد های نظارتی دخالت کنند. مرور حرف های داریوش مصطفوی، رئیس کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای باشگاه های فوتبال مؤید همین نکته است. مصطفوی همین هفته قبل از مجلس و رئیس جمهور می خواست بابت حضور تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۵۰۰ میلیون یورو پرداخت کنند، اما حالا که مجلس می خواهد به موضوع حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا ورود کند، می گوید:شما بهتر است به فکر نان مردم باشید. مجلس را چکار به فوتبال، فوتبال را برای عمله هایی مثل من بگذارید.جالب نیست؛ حالا که کار بالا گرفته و نوبت پاسخگویی آقایان فرارسیده، می گویند شما با فوتبال چکار دارید، اما وقتی قرار است بیت المال را بالا بکشند، همین مجلس و رئیس جمهور می شوند دلسوز فوتبال. خطاب به امثال مصطفوی باید گفت فوتبال با مدیریت امثال شما به اینجا رسیده و به این حال و روز افتاده، فوتبالی که جز ضرر و زیان چیزی عاید ورزش کشور نکرده و نمونه بارز زیان دهی است. با این حال هنوز آقایان از تکاپو نیفتاده اند و همچنان می خواهند خود را حق به جانب نشان دهند و اجازه ندهند کسی وارد قلمروشان شود، نکند که مشخص شود در طول تمام این سال ها چه بلایی سر فوتبال آورده اند.اتفاقاً یکی باید به جناب مصطفوی یادآور شود، مجلس درست همینجاست که باید ورود کند و کارش رادرست انجام دهد، برای گرفتن یقه امثال شما نامدیرانی که کار فوتبال را به این روز ها کشانده اید. اینکه دو تیم بزرگ فوتبال ایران حذف شوند و آب از آب تکان نخورد، اتفاق بسیار دردآوری است، آن هم در حالی که همه خوب می دانستیم این اتفاق دیر یا زود رخ خواهد داد. همه می دانستیم، اما مسئولان فوتبال از جمله همین جناب مصطفوی کاری نکردند تا کار به حذف برسد، آن وقت همین آقایان درخواست ۵۰۰ میلیون یورو را داشتند برای اینکه تیم ملی برود جام جهانی!تناقض تا کجا؛ خودتان را به ندانستن زده اید یا اینکه واقعاً دچار فراموشی شده اید؟ فوتبال با مدیریت چنین آدم هایی فقط یاد گرفته سند سازی کند و بیت المال را هدر بدهد. همین آقایانی که تا دیروز به به و چه چه می کردند برای پول گرفتن، امروز به مجلس می تازند که چرا به جای نان مردم سراغ فوتبال آمده اید! راستی جناب مصطفوی وقتی ۵۰۰ میلیون یورو پول می خواستید فکر نکردید که قرار است این پول از کجا تأمین شود؟ فکر نکردید که این پول به شرط تأمین از جیب همین مردم به فوتبال می رسد تا برود جام جهانی و برگردد. همین فوتبالی که امروز شنیده می شود یکی از تیم هایش در اردوی خارجی چه مشکلات اخلاقی به بار آورده است.آقای مصطفوی! مجلس درست و به موقع به موضوع ورود کرده، فقط امیدواریم تا آخر پای حرفش بایستد و مدیرانی مثل شما را پاسخگوی تمام کم کاری ها و بیت المال خوری ها کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آقای مصطفوی، ۵۰۰ میلیون یورو از نان مردم نبود؟! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×