روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سرپرست فولاد: معاوضه رشید مظاهری با صالح حردانی؟ فعلا تصمیمی گرفته نشده است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرپرست فولاد: معاوضه رشید مظاهری با صالح حردانی؟ فعلا تصمیمی گرفته نشده است

محمد علوی به حاشیه های اخیر واکنش نشان داده است.به گزارش طرفداری، سید محمد علوی درباره شایعه معاوضه رشید مظاهری با صالح حردانی به فارس گفت: فعلا هیچ تصمیمی در این خصوص از سوی باشگاه ما اتخاذ نشده است. رشید مظاهری بازیکن استقلال است و با این باشگاه قرارداد دارد، همه این صحبت هایی هم که در رسانه ها مطرح شده در حد حرف و از داخل باشگاه ما بیرون نیامده است.وی تاکید کرد:صالح حردانی با فولاد قرارداد دارد و مطمئنا اگر در این زمینه قرار باشد تصمیمی گرفته شود از طریق باشگاه اطلاع رسانی می شود اما تا امروز همه این مسائل در حد حدس و گمان است.علوی در پاسخ به این سوال که با این شرایط شایعه معاوضه را تایید می کند یا تکذیب عنوان کرد:فعلا این خبر را تایید نمی کنم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرپرست فولاد: معاوضه رشید مظاهری با صالح حردانی؟ فعلا تصمیمی گرفته نشده است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×