روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی قائدی به شایعات دامن زد؛ ستاره ایرانی در مسیر سلتیک؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی قائدی به شایعات دامن زد؛ ستاره ایرانی در مسیر سلتیک؟

مهدی قائدی یکی از بازیکنان سلتیک را فالو کرده است.به گزارش طرفداری، طی یکی دو روز اخیر بحث انتقال مهدی قائدی مهاجم ایرانی تیم شباب الاهلی امارات به باشگاه سلتیک اسکاتلند جدی تر از قبل شده بود. بعضی از سایت های هواداری نزدیک به باشگاه سلتیک اعلام کرده بودند این بازیکن مدنظر باشگاه قرار دارد اما شباب الاهلی با انتقال مهاجم ایرانی اش مخالفت کرده است.از سوی دیگر بعضی از رسانه های ایرانی فعال در خارج از ایران تاکید کرده اند خبر پیشنهاد سلتیک به قائدی اساساً نادرست بوده و چنین خبری صحت ندارد.این خبرها در رسانه های اماراتی هم بازتاب داشته و خبرنگاران این کشور هم کما بیش پیگیر وضعیت قائدی هستند.در یکی از واکنش هایی که در امارات به این خبر صورت گرفته، «سلطان آل علی» خبرنگار و کارشناس فوتبال تاکید کرده است که اقدام جدید مهدی قائدی در اینستاگرام بر گمانه زنی های حضورش در سلتیک افزوده است.این خبرنگار نوشت:واسطه مهدی قائدی خبرهای رد پیشنهاد سلتیک اسکاتلند از سوی باشگاه شباب الاهلی را تکذیب کرد. با این وجود، دنبال کردن "مک گری" بازیکن استرالیایی (در اینستاگرام) که با انتقالش به سلتیک موافقت شده است، تردیدها را بیشتر کرد. منابعی هم از وجود پیشنهاداتی از آلمان و انگلستان صحبت می کنند.قائدی پیش از این در تیم استقلال تهران بازی می کرد و این فصل راهی شباب الاهلی امارات شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی قائدی به شایعات دامن زد؛ ستاره ایرانی در مسیر سلتیک؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×