روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ادامه تلاش‌های مدیران نفت مسجدسلیمان برای بازگرداندن کمالوند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ادامه تلاش‌های مدیران نفت مسجدسلیمان برای بازگرداندن کمالوند

با سفر سرمربی مستعفی نفت مسجدسلیمان به تهران، دستیاران وی در تمرین امروز این تیم حضور یافتند.به گزارش طرفداری و به نقل از تسنیم، تمرین امروز (سه شنبه) تیم نفت مسجدسلیمان در اهواز برگزار شد و دستیاران فراز کمالوند در این تمرین بر عملکرد نفتی ها نظارت داشتند. سرمربی نفت در تمرین دو روز گذشته این تیم هم غایب بوده است.کمالوند شب گذشته پس از پایان نشست خود با مدیران باشگاه، اهواز را به مقصد تهران ترک و در خود، جدایی اش از نفت مسجدسلیمان را تأیید کرد. با این وجود اعضای هیئت مدیره باشگاه به سرپرست باشگاه نفت اعلام کردند که همچنان برای بازگرداندن کمالوند به اهواز تلاش کند تا این مربی، در دیدار روز پنجشنبه مقابل استقلال روی نیمکت نفت MIS بنشیند.پس از شکست 2 بر صفر نفت مسجدسلیمان برابر صنعت نفت آبادان، تعدادی از لیدرها و هواداران ناراضی تیم مسجدسلیمانی به رختکن نفت MIS رفتند و با بازیکنان درگیر شدند. اتفاقی که سبب استعفای کمالوند از سرمربیگری نفت شد.نفت مسجدسلیمان روز پنجشنبه در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان میزبان استقلال خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ادامه تلاش‌های مدیران نفت مسجدسلیمان برای بازگرداندن کمالوند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×