روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "راز امیدواری پرسپولیس به جذب دروازه بان استقلال!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

راز امیدواری پرسپولیس به جذب دروازه بان استقلال!

کادرفنی پرسپولیس به دنبال جذب یک دروازه بان شش دانگ در نیم فصل است.به گزارش طرفداری، حامد لک نتوانسته انتظارات کادرفنی و هواداران پرسپولیس را فراهم کند و همین موضوع باعث شده یحیی گل محمدی به دنبال جذب یک دروازه بان شش دانگ و شایسته باشد.در این مدت اسامی زیادی مطرح شده است؛ از علیرضا بیرانوند و پیام نیازمند تا محمدرضا اخباری و البته رشید مظاهری. به هرحال رشید مظاهری در استقلال فرصت بازی پیدا نکرده و هر روز زمزمه جدایی اش بیشتر از روز قبل شنیده می شود. مظاهری که دومین فصل حضور در استقلال را سپری می کند، خلاف لیگ بیستم، در لیگ بیست و یکم با فرهاد مجیدی به اختلاف خورده و اغلب روی سکو نشسته است.رشید مظاهری که جدایی اش از استقلال محتمل است، با باشگاه فولاد مذاکراتی انجام داده و شایعه شده دو باشگاه هم برای معاوضه او با صالح حردانی به توافق نیز رسیده اند. با این حال یحیی تمایل زیادی به جذب مظاهری به عنوان شاگرد سابقش داشته و گفته می شود ارتباط هایی هم با رشید مظاهری برقرار کرده است.هرچند درنهایت بسیار بعید است این انتقال عملی شود چرا که باشگاه استقلال تحت هیچ شرایطی قرار نیست رضایت نامه این دروازه بان را برای پرسپولیس صادر کند. مگر این که مجید صدری و مصطفی آجورلو توافق تازه ای داشته باشند. گفتنی است مدیران دو باشگاه این روزها ارتباط بسیار خوب و صمیمانه ای با هم داشته و همین موضوع ممکن است امیدواری ها را برای این انتقال بزرگ بیشتر کند.بیشتر بخوانید:ماجرای استقلالی شدن صالح حردانی چیست؟جذب دروازه بان واجب تر از نان شب برای پرسپولیس

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " راز امیدواری پرسپولیس به جذب دروازه بان استقلال! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×