روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "خارجی باشید و میهمان محمدحسین میثاقی شوید!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خارجی باشید و میهمان محمدحسین میثاقی شوید!

کوین یامگا و رودی ژستد شب گذشته میهمان برنامه فوتبال برتر بودند و به سوال های تکراری محمدحسین میثاقی پاسخ دادند، اینکه چه غذایی دوست دارید، در ایران چه کار می کنید و آیا زبان فارسی یاد گرفته اید یا نه؟به گزارش طرفداری، زمانی که عادل فردوسی پور برنامه نود را اجرا می کرد، یک بازیکن باید یک ماه می درخشید تا می توانست میهمان برنامه شود. دقیقا به همین دلیل هم بود که هیچ بازیکنی حاضر نبود به پیشنهاد این مجری محبوب جواب منفی بدهد.در رویه عادل فردوسی پور، خارجی یا داخلی بودن تاثیر چندانی نداشت، مگر اینکه یک خارجی بزرگ به ایران می آمد یا سوژه او آنقدر جذاب بود که ارزش صرف کردن وقت برنامه را داشته باشد.اما محمدحسین میثاقی رویه متفاوتی را در پیش گرفته است، کمتر دیده ایم یک بازیکن که طی چند هفته درخشش داشته به برنامه فوتبال برتر دعوت شود و از آن مهمتر اینکه بازیکنان خارجی بی توجه به عملکردشان خیلی راحت میهمان این برنامه می شوند.در برنامه شب گذشته فوتبال برتر کوین یامگا و رودی ژستد 2 بازیکن خارجی استقلال میهمان این برنامه بودند؛ این در حالی است که از میان آنها رودی ژستد اصلا تا حالا موفق نبوده و شاید اگر قرارداد بالای او نبود، این بازیکن تا حالا به سرنوشت بازیکنانی مثل الحاجی گرو، نویمایر و ... دچار شده بود. ضمن اینکه کوین یامگا هم به لطف 4 گل با پنالتی توانسته آمار نسبتا موفقی از خود ثبت کند.از کیفیت این بازیکنان که بگذریم، وقتی یک بازیکن خارجی به یک برنامه می آید، همه دوست دارند در مورد بخش هایی از زندگی اش پرس و جو کنند که کسی نمی داند نه اینکه خارجی ها نیم ساعت مجبور شوند به سوال هایی مثل غذای ایرانی مورد علاقه، یاد گرفتن زبان فارسی و یا تفریحات شان در ایران پاسخ بدهند و بقیه هم آن ها را بشنوند!سوال های تکراری میثاقی از یامگا و ژستد آنقدر خسته کننده بود که حتی حوصله این دو بازیکن هم سر رفته بود و طبیعی است در این گونه گفتگوها ببیننده های تلویزیونی چندان هیجان زده نمی شوند ضمن اینکه هنوز دقیقا کسی نمی داند حداقل ژستد به دلیل کدوم دستاورد میهمان این برنامه شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خارجی باشید و میهمان محمدحسین میثاقی شوید! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×