روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مصدومیت دوباره وریا غفوری؛ این بار در تمرین استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مصدومیت دوباره وریا غفوری؛ این بار در تمرین استقلال

وریا غفوری به دلیل مصدومیتی که در تمرین استقلال نصیبش شد، احتمالا در بازی با نفت مسجد سلیمان غایب خواهد بود.به گزارش طرفداری، وریا غفوری به دلیل مصدومیتی که در بازی با نفت آبادان در هفته هفتم لیگ برتر دچارش شد، مدت زیادی دور از میادین بود و بعد از مدت ها دوری از دقیقه 55 بازی با مس رفسنجان در هفته چهاردهم لیگ برتر به ترکیب آبی ها اضافه شد.وریا غفوری اما در تمرین امروز استقلال مصدوم شد و محل را ترک کرد تا بدشانسی های کاپیتان آبی ها همچنان ادامه داشته باشد.با این شرایط غفوری به احتمال فراوان در بازی با نفت مسجد سلیمان در هفته پانزدهم لیگ برتر غایب است هرچند که پزشکان باشگاه باید تکلیف او را مشخص کنند.بیشتر بخوانید:وریا غفوری: دست های پشت پرده اجازه خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس را نمی دهند

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مصدومیت دوباره وریا غفوری؛ این بار در تمرین استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×