روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سیدحسین حسینی دروازه بان اول استقلال برابر نفت مسجدسلیمان" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سیدحسین حسینی دروازه بان اول استقلال برابر نفت مسجدسلیمان

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، سیدحسین حسینی در بازی با نفت مسجدسلیمان هم درون دروازه استقلال قرار خواهد گرفت.به گزارش طرفداری، سیدحسین حسینی دروازه بان استقلال است که در 11 بازی این تیم در لیگ برتر درون دروازه قرار گرفته و تا بدین جای کار فقط 4 گل دریافت کرده است. حسینی در بازی برابر مس رفسنجان یک گل از روی نقطه پنالتی و یک گل در جریان بازی دریافت کرد که روی هیچکدام مقصر نبود و چندبار با واکنش های خود دروازه تیمش را نجات داد.به همین دلیل هم مجیدی تصمیم دارد در بازی با نفت مسجدسلیمان از او استفاده کند و او این فرصت را خواهد داشت آمار خود را در این بازی بهتر کند.استقلال روز پنجشنبه به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهد رفت.بیشتر بخوانید:فرهاد مجیدی در خط دروازه سنت شکنی می کند؟پایان رکورد کلین شیت های استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سیدحسین حسینی دروازه بان اول استقلال برابر نفت مسجدسلیمان از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×