روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "چرا هواداران از استقلال و پرسپولیس عذرخواهی نمی کنند؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا هواداران از استقلال و پرسپولیس عذرخواهی نمی کنند؟

بیشترین رنج ناشی از حذف پرسپولیس و استقلال را قلب هواداران این تیم ها متحمل شدند، برای هواداران هیجان و لذت فوتبال است که باعث می شود آنها اشتیاق دیدن تیم های محبوب خود را داشته باشند.به گزارش طرفداری، در این میان بزرگترین خواسته هواداران 2 تیم رسیدن این 2 تیم موفقیت و رفتن به آسیاست، برای آنها بزرگترین افق افتخار، موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا است اما امسال اشتباه نهادهای فوتبالی باعث شد این هیجان و لذت از هواداران گرفته شود.در این مدت حتی یک نفر هم از هواداران دو تیم عذرخواهی نکرده است. با این جوی که در فوتبال ایران حاکم است گویا فدراسیون فوتبال هیچ اشتباهی نکرده است (!)، مسئولان استقلال و پرسپولیس هم که ظاهرا در این مساله بی گناه بوده اند، کوتاهی از کمیته های بدوی و استیناف صدور مجوز حرفه ای هم که طبق ادعای خودشان نبوده، به همین علت کسی نباید از مردم بابت این رنج عمیق عذرخواهی کند. پس با این شرایط اصلا اشتباهی صورت نگرفته و کسی از میان نهادهایی که از آنها یاد کردیم به اضافه وزارت ورزش نباید از مردم عذرخواهی کنند. برای روشن شدن این که ریشه این کوتاهی و اشتباه کجاست و حالا که مسئولان یک عذرخواهی خشک و خالی هم نکردند، از مردم می خواهیم صادقانه جلو بیایند و به اشتباهات خود اقرار کنند و سپس از استقلال و پرسپولیس و سایر نهادهای فوتبالی عذرخواهی کرده و قول بدهند برای سال آینده دیگر مرتکب اشتباهی نشوند!راستی اگر اتفاق مثبتی برای فوتبال ایران رقم خورده بود، همه امروز گفتگو می کردند و از نقش رویایی خود حرف می زدند و وعده های تکراری و بزرگتر می دادند اما امروز همه سکوت کرده اند، مثل بردی است که هزار صاحب دارد و باختی است که بی صاحب است.پاسخگویی به مردم تا این حد سخت است؟ چرا کسی پیدا نمی شود با روایت اجتماعی کی بود کی بود من نبودم... آشنا نباشد؟بالاخره عیب از جایی است، خیلی ها در مخمصه پاسخگویی حرف از چرخه معیوب و سیستم ناقص می زنند، درست اما چه کسانی به چرخه معیوب باید مسیر درست را بیاموزند؟ اگر سیستم دولتی در این مسیر اشتباه باشد، چه کسی باید اشتباهات را یادآوری کند؟ بالاخره کسی در این نهادهای مسئول نباید با خطر حذف تیم های بزرگ از آسیا آشنا باشد؟ کسی نباید پیش بینی امروز را می کرد؟ هرگز، چون این نهادها با من بمیرم و تو بمیرم های مدیریتی و ریش گرو گذاشتن سرکار داشتند و اینکه تقصیرها را گردن نهادهای قاره بیندازند موضوع جدیدی نیست.آهای مردم چرا ایستاده اید؟ حداقل شما عذرخواهی کنید!بیشتر بخوانید:آقایان همیشه طلبکار؛ کاش حداقل یک عذرخواهی می کردید!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا هواداران از استقلال و پرسپولیس عذرخواهی نمی کنند؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×