روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سجادی: چرا از داخل برای حذف دو تیم اقدام شده برای من هم سوال است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سجادی: چرا از داخل برای حذف دو تیم اقدام شده برای من هم سوال است

به گزارش طرفداری، حمید سجادی در حاشیه حضورش در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:ضمن تشکر ویژه از کمیسیون مجلس شورای اسلامی که امروز دغدغه مند و مسئولانه مطالبی را عنوان کرده و بنده را مورد محبت قرار دادند، مطالبات به حقی مطرح شد. تمرکز بحث اصلی مباحث استقلال و پرسپولیس بود که ترک فعل های انجام شده از داخل را بهتر از ما تک به تک نام بردند و بر من تکلیف است که به جد پیگیری کنم و از حقوق این 2 باشگاه دفاع کنم.وی افزود:هنوز 5 روز دیگر در این خصوص فرصت داریم، در یکی دو روز گذشته جلسات متعدد حقوقی را داشتیم و پاسخی را هم آماده کردیم که خدمت آنها تقدیم شد. چون AFC حق اعتراض را داده بود از این فرصت استفاده می کنیم تا کم و کسر ها مشخص شود. به عنوان خادم ورزش و جوانان مثل 2 مسئول دو باشگاه که برایشان سوال است برای من هم سوال است اگر فدراسیون فوتبال ایران نمایندگی از AFC دارد و اگر مجوزی به این فدراسیون داده شده که کمیته بدوی و استیناف مسئول رسیدگی به این پرونده ها بودند حرکتی را کمیته بدوی شروع کرده که واقعا هنوز هم به دنبال پاسخ این کار آنها هستیم.وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد:چرا از داخل اینگونه اقدام شده است. در استیناف یک فرصت یک ماهه و یک فرصت 3 ماهه داده شده و در حالی که ما مشغول آمده سازی مدارک و راستی آزمایی و در شوک بودیم به یکباره دو هفته پیش اعلام شد شما 5 روز فرصت دارید و دوباره مدارک ارسال کنید. هنوز هم کسی در این زمینه به ما پاسخ نداده است. در پایان این 5 روز مسئولان باشگاه تمام کار و زندگی خود را گذاشته و مدارک را تهیه کردند.سجادی یاد آور شد:یکسری تکالیف از سال 2016 باقی مانده بود که به قول امروزی ها حواله به ماه های بعد داده شده و دلخوش به مجوز های موقت شده است. همین مسائل باعث سهل انگاری و کاهلی شد و محیط بین الملل جدی گرفته نشد. اینها در 3-4 ماه گذشته جمع شد و همکاران ما زحمات زیادی کشیدند و مالکیت 2 باشگاه را برطرف کردند. برای واگذاری دورخیز خوبی صورت گرفت. در اواخر بهمن ماه فرایند خصوصی سازی آغاز می شود و ما به AFC تضمین دادیم. وقتی باشگاهی وارد بورس می شود باید شاخصه هایی داشته باشد.همکاران ما در دولت، وزارت اقتصاد و دارایی و به دستور ریاست جمهوری همه گونه تلاش کردند و با دیپلماسی وزارت امروز خارجه تمام تلاش خود را کرده ایم که 2 تیم در آسیا حفظ شوند.وی ادامه داد:هنوز هم از فرصت باقی مانده استفاده می کنیم و حرف حقمان را در بحث بین الملل فوتبال ثابت خواهیم کرد چون در 4-5 ماه اخیر ما کم کاری خاصی انجام ندادیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سجادی: چرا از داخل برای حذف دو تیم اقدام شده برای من هم سوال است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×