روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سعید مهری دومین جدا شده قطعی استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سعید مهری دومین جدا شده قطعی استقلال

سعید مهری دوست دارد به تیمی برود که بیشتر فرصت بازی کند.به گزارش طرفداری، سعید مهری بازیکنی است که در نیم فصل دوم لیگ بیستم با استقلال قرارداد امضا کرد اما در طول این مدت آنچنان فرصت بازی نکرده است.مهری ابتدای فصل قصد داشت از استقلال جدا شود اما فرهاد مجیدی با این مساله مخالفت کرد ولی حالا این بازیکن بعد از نیم فصل نیمکت نشینی دوباره تصمیم گرفته از جمع آبی پوشان جدا شود.در این بین فرهاد مجیدی قصد دارد او را با یک بازیکن معاوضه کند و به همین دلیل اگر اتفاق خاصی رخ ندهد از هم اکنون باید او را دومین جدا شده قطعی استقلال دانست.بیشتر بخوانید:شماره های مهم استقلال نیم فصل روی نیمکت

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سعید مهری دومین جدا شده قطعی استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×