روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "اولیایی و مصطفوی منفور شدند؛ شهاب عزیزی خادم پاسخگو نیست" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اولیایی و مصطفوی منفور شدند؛ شهاب عزیزی خادم پاسخگو نیست

وزیر ورزش امروز نقش گزارش داخلی برای حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا را تایید کرد و این در حالی بود که رسانه طرفداری پیش از این به این قضیه پرداخته بود.به گزارش طرفداری، حمید سجادی وزیر ورزش امروز در مصاحبه ای اعلام کرد از داخل کشور برای حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا نامه رد شده و پس از این صحبت ها خبرنگاران و روزنامه نگاران مختلفی به این قضیه واکنش نشان دادند. به طور نمونه سینا حسینی توییت کرد:با توجه به اتفاقاتی که در روز های اخیر رخ داده به نوعی مقصر حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا مشخص شده و در این بین نمی توان قصوری که از سوی فدراسیون فوتبال رخ داده را نادیده گرفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اولیایی و مصطفوی منفور شدند؛ شهاب عزیزی خادم پاسخگو نیست از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×