روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "اتهام سخنگوی فدراسیون فوتبال به مدیران استقلال و پرسپولیس!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اتهام سخنگوی فدراسیون فوتبال به مدیران استقلال و پرسپولیس!

صحبت های عجیب مسئولان فدراسیون فوتبال کماکان ادامه دارد.به گزارش طرفداری، در حالی که باشگاه های استقلال و پرسپولیس در تاریخ 9 آبان اعلام کردند با کمک فدراسیون فوتبال مجوز حرفه ای گرفتیم، حسین شریفی در گفتگو خبرنگار ایرنا ادعای عجیبی را مطرح کرده است:اواخر آذرماه امسال جلسه ای را با حضور مدیران باشگاه های استقلال و پرسپولیس برگزار کردیم که هر ۲ مدیر اعلام کردند که مجوز حرفه ای را دریافت کردند اما تاکید ما این بود که هیچ مجوزی صادر نشده است.جالب اینکه سردار آجورلو و سید مجید صدری بلافاصله بعد از جلسه با رییس فدراسیون فوتبال یعنی شهاب عزیزی خادم اعلام کردند که مجوز حرفه ای باشگاه ها صادر شده است. همچنین مدیران استقلال و پرسپولیس بابت همین صدور مجوز! از شهاب عزیزی خادم تشکر کردند.پرسش اینجاست اگر فدراسیون به مدیران استقلال و پرسپولیس اعلام کرده مجوز صادر نشده پس چرا وقتی آجورلو و صدری گفتند با کمک های عزیزی خادم مجوز گرفتیم، فدراسیون این موضوع را تکذیب نکرد؟یعنی فدراسیون فوتبال از 3 ماه پیش می دانست مجوزی در کار نیست و این موضوع را به اطلاع مدیران دو باشگاه رسانده بود؟اگر هم فدراسیون می دانست و هم مدیران دو باشگاه از حذف استقلال و پرسپولیس مطلع بودند پس چرا سه ماه با هواداران دو تیم، مربیان و بازیکنان دو تیم، رسانه ها و افکار عمومی بازی شد؟یا اینکه هدف مسئولان فدراسیون خارج کردن خودشان از زیر بار تقصیر است؟باید دید مدیران استقلال و پرسپولیس چه واکنشی به صحبت های سخنگوی فدراسیون خواهند داشت. آیا این موضوع که آنها نیز از حذف استقلال و پرسپولیس مطلع بودند تکذیب می شود؟ اتهام حسین شریفی با واکنش آجورلو و صدری همراه خواهد بود؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اتهام سخنگوی فدراسیون فوتبال به مدیران استقلال و پرسپولیس! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×