روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جذب قطعی یک هافبک بازیساز برای استقلال در نیم فصل" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جذب قطعی یک هافبک بازیساز برای استقلال در نیم فصل

فرهاد مجیدی در نیم فصل باید از میان گزینه های داخلی و خارجی یک بازیکن برای تیمش در پست هافبک بازیساز انتخاب کند.به گزارش طرفداری، استقلال اگرچه در شروع فصل بازیکنان زیادی جذب کرد اما این تیم در پست هافبک بازیساز نتوانست بازیکنی جذب کند. این موضوعی است که به یک مشکل بزرگ در استقلال تبدیل شده و مهاجمان این تیم در طول نیم فصل خوب تغذیه نشده اند.به همین دلیل هم فرهاد مجیدی قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی یک هافبک بازیساز جذب کند و فرهاد مجیدی از میان گزینه های داخلی و خارجی مشغول بررسی گزینه های مختلف است.البته با توجه به اینکه تیم ها بازیکنان تاثیرگذار خود را از دست نمی دهند، احتمالا گزینه نهایی آبی ها یک بازیکن خارجی خواهد بود.بیشتر بخوانید:اولیایی و مصطفوی منفور شدند؛ شهاب عزیزی خادم پاسخگو نیستسعید مهری دومین جدا شده قطعی استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جذب قطعی یک هافبک بازیساز برای استقلال در نیم فصل از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×