روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "فرشید سمیعی: انتظار ما در پرونده بازیکن گابنی، تأیید رأی انضباطی در کمیته استیناف است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرشید سمیعی: انتظار ما در پرونده بازیکن گابنی، تأیید رأی انضباطی در کمیته استیناف است

فرشید سمیعی، معاون حقوقی باشگاه استقلال می گوید که این باشگاه انتظار دارد رأی کمیته انضباطی و صدور رأی به سود سه باشگاه، در کمیته استیناف تأیید شود.به گزارش طرفداری، فرشید سمیعی، معاون حقوقی باشگاه استقلال پس از برگزاری جلسه استیناف در خصوص بازیکن گابنی گل گهر با حضور شاکیان پرونده اظهار داشت:این جلسه بر اساس درخواست باشگاه گل گهر برگزار شد که این باشگاه بدواً دفاعیات خود را مطرح کرد و سه باشگاه (استقلال، سپاهان و پیکان) نیز پاسخ های خود را ارائه کردند. دو نوبت این مسئله تکرار شد، اما چیز جدیدی که مستند باشد و بخواهد در جلسه طرح شود، طرح نشد.وی با بیان اینکه مطالب مطرح شده در جلسه کمیته استیناف چیز جدیدی نبوده و تکرار مکررات بوده است، افزود:کمیته استیناف اعلام کرده پرونده را بررسی می کند که شاید خیلی زود رأی بدهند و شاید هم بخواهند وقت بیشتری بگذارند، استعلام بگیرند و با افراد دیگری صحبت کنند که زمان ببرد. از نظر بنده چیز جدیدی نبود و همان موارد سابق بود.معاون حقوقی باشگاه استقلال در واکنش به این پرسش که فکر می کند رأی استیناف تا چند روز صادر شود، گفت:به نظر بنده خیلی زمان نخواهد برد، اما آنکه تشخیص می دهد، مسئولیت دارد و صالح است، کمیته استیناف بوده و آنها تشخیص می دهد.سمیعی درباره اینکه آیا به نظرش رأی کمیته انضباطی تأیید شود، اظهار داشت:انتظار، درخواست و خواسته بنده تأیید و تنفیذ این رأی است، اما باز هم مسئولیت به عهده استیناف است و ما نمی توانیم تعیین و تکلیف کنیم و مانند باشگاه های دیگر بگوییم که باید رأی اینگونه یا آنگونه شود. اعضای کمیته استیناف مستقل و افراد با تجربه ای هستند. ان شاءالله آنچه خواسته ماست، اتفاق بیافتد.وی درباره بحث سربازی سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند و شکایت باشگاه فولاد خوزستان اظهار داشت:باشگاه فولاد شکایتی نکرده، بلکه نامه ای برای سازمان لیگ ارسال کرده بود و قصد استعلام داشت و حتی در زیر نامه قید شده بود که هیچ اتهامی را به استقلال نمی زنند و شکواییه ای در میان نیست و فقط سؤال دارند. از طرف دیگر سازمان لیگ هم پاسخ داد که ملزم به ارائه اسناد تیم های دیگر نیست، چون اگر این اتفاق رخ می داد، این مسئله به میان می آمد که همه تیم ها اسناد تیم های دیگر را بخواهند و سوال کنند. اگر واقعاً نسبت به این موضوع بحثی دارند، باید شکواییه مطرح می کردند که باشگاه فولاد در زمان مقرر شکایتی مطرح نکرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرشید سمیعی: انتظار ما در پرونده بازیکن گابنی، تأیید رأی انضباطی در کمیته استیناف است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×