روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تکرار اشتباهی خطرناک توسط پرسپولیس؛ بدهی کالدرون گذشت، حالا کریستین اوساگوآنا" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تکرار اشتباهی خطرناک توسط پرسپولیس؛ بدهی کالدرون گذشت، حالا کریستین اوساگوآنا

باشگاه پرسپولیس همچنان برای پرداخت طلب کریستین اوساگوآنا تعلل می کند تا خطری جدی این باشگاه را تهدید کند.به گزارش طرفداری، خبرورزشی نوشت:باشگاه پرسپولیس در حالی همراه با استقلال از رقابت های لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا باز ماند که یکی از مهم ترین عوامل آن عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان پیشین خارجی خود بود.بدهی پرسپولیس به گابریل کالدرون در حالی ۲۹ آذرماه از سوی وکیل سرمربی پیشین آرژانتینی سرخپوشان مورد تأیید برای تسویه قرار گرفت که در بررسی اسناد حقوقی این باشگاه از سوی مؤسسه آلمانی طرف قرارداد با AFC همچنان بدهکار بود.در صورتیکه اگر پرداخت طلب کالدرون یک ماه زودتر از تاریخ تسویه نهایی بود به عنوان ایراد و بدهی در لیست ابهامات و نواقص کنفدراسیون فوتبال آسیا برای صدور مجوز حرفه ای قرار نمی گرفت.روندی که در حال حاضر برای کریستین اوساگوآنا نیز در حال تکرار است و باشگاه با وجود نامه ۲۰ روز قبل وکیل وی (اول دی ماه) مبنی بر پرداخت طلب این بازیکن اقدامی نکرده است و منتظر تأیید مسئولان بانک مرکزی برای پرداخت به این بازیکن است.این در حالی است که پرسپولیس در آستانه شروع نقل و انتقالات زمستانی چاره دیگری جز تسویه با اوساگوآنا ندارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تکرار اشتباهی خطرناک توسط پرسپولیس؛ بدهی کالدرون گذشت، حالا کریستین اوساگوآنا از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×