روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بی احترامی جدید فدراسیون فوتبال به استقلال و پرسپولیس" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بی احترامی جدید فدراسیون فوتبال به استقلال و پرسپولیس

فدراسیون شهاب عزیزی خادم سخت ترین روزهای فعالیت خود را سپری می کند و ظاهرا باید شاهد اتفاقات غیرمنتظره دیگری هم در این فدراسیون باشیم.به گزارش طرفداری و به نقل از ایلنا، در حالیکه قرار است روز چهارشنبه جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار شود و افکار عمومی در انتظار بررسی اتفاقات رخ داده منجر به حذف سرخابی ها از آسیا هستند، فدراسیون عزیزی خادم در یکی از دستور جلسات این نشست موضوع قطع همکاری با یک پرسنل قدیمی فدراسیون فوتبال را قرار داده است!این اتفاقی بسیار عجیب است که حتی کلمه ای در جلسه فردا قرار نیست درباره استقلال و پرسپولیس صحبت شود و در عوض شان هیات رئیسه به صحبت درباره قطع همکاری ف.م یکی از کارمندان قدیمی فدراسیون، خرید خودروهای جدید و البته موضوع بیمه درودگر تنزل پیدا می کند. مشخص نیست چرا فدراسیون فوتبال به عنوان متولی فوتبال کشور اینچنین به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بی توجهی کرده و در این شرایط هم حتی حاضر نیست موضوع پیگیری وضعیت آنها را در دستور کار خود قرار دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بی احترامی جدید فدراسیون فوتبال به استقلال و پرسپولیس از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×