روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "برترین های قرن با فرهاد کاظمی: محمد صادقی از نکونام و باقری بهتر بود!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

برترین های قرن با فرهاد کاظمی: محمد صادقی از نکونام و باقری بهتر بود!

فرهاد کاظمی در پروژه برترین های قرن فوتبال و ورزش ایران شرکت کرد. کاظمی متولد 10 تیر 1338 است. این پیشکسوت فوتبال بازیکن سابق تیم های بوتان، اکباتان، پاس و راه آهن بوده است. در بخش مربیگری نیز فرهاد کاظمی سابقه ای طولانی مدت دارد. ایشان سرمربی سابق بهمن، استقلال رشت، پاس، ابومسلم، سپاهان، پیکان، صبا، مس کرمان، استیل آذرین، ذوب آهن و تیم های دیگر بوده اند و سابقه قهرمانی با سپاهان در لیگ دوم حرفه ای و جام حذفی 83 را دارند. علاوه بر این، کاظمی سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران و تیم ملی نوجوانان نیز بوده است.فرهاد کاظمی تیم برتر خود را بدین شکل اعلام کرده است:دروازه بان:ناصر حجازی را انتخاب می کنم. او همه چیز را به عنوان یک دروازه بان خوب و شایسته داشت. تجربه، مسائل فنی، مسائل اخلاقی و چیزهای دیگر.مدافعان میانی:انتخاب اولم در این پست حسین گازرانی است. گازرانی یک مدافع باهوش بود که ضربات سر خوبی هم می زد و قادر بود جلو بیاید و حتی گل هم بزند. دیگر انتخابم در این پست پرویز قلیچ خانی است. مردی شایسته که همه جا بازی می کرد و هر جا که بازی می کرد جزو بهترین ها بود، او برای فوتبال ایران همه چیز داشت.دفاع چپ:در این پست هم مجتبی محرمی را داریم هم آندرانیک اسکندریان اما مجتبی محرمی را بیشتر از اسکندریان دوست دارم و به او علاقه دارم.دفاع راست:در این پست ابراهیم آشتیانی انتخاب من است. یکی از بازیکنان خوب فوتبال ایران بی شک مرحوم آشتیانی بود. او نفوذ کردن و سانتر در حال حرکت را به فوتبال ایران آموخت.هافبک دفاعی:محمد صادقی را انتخاب می کنم. در پست هافبک دفاعی عملکرد از کریم باقری و جواد نکونام بهتر بود حیف که بد موقع در فوتبال ایران چهره شد.هافبک راست:در این پست انتخابم علی پروین است. پروین یک رهبر کامل در داخل زمین بود. علی پروین در پستی به نظرم بهترین است که مجید نامجومطلق نیز در این پست بازیکنی بسیار شایسته بود.هافبک چپ:ابراهیم قاسمپور را انتخاب می کنم. در این پست او با سایرین متفاوت بود و در جام جهانی سبک متفاوتی از فوتبال را ارائه کرد.هافبک نفوذی:برای هافبک نفوذی علی کریمی بهترین گزینه است و او را بیش از سایرین می پسندم. کریمی بازیکنی توانا بود که به کمتر از حق خودش در فوتبال ایران رسید.مهاجمان:انتخاب اولم در این پست علی دایی است. یک مرد شایسته و شخصیتی بین المللی که مایه فخر و مباهات ایران و ایرانی بود. همیشه او را دوستش دارم و به او احترام می گذارم. دیگر انتخابم در این پست حسن روشن است. روشن مهاجم بسیار خوبی بود. او به عنوان مکمل فوروارد از بقیه بهتر بود.سه بازیکن برتر قرن:پرویز قلیچ خانی نفر اول، علی پروین نفر دوم و علی دایی نفر سوم.مربیان قرن:در بخش مربی ایرانی حشمت مهاجرانی را انتخاب می کنم. در مربی خارجی نیز ولادیمیر جکیچ انتخاب من است.تیم منتخب قرن:تیم ملی ایران در سال 1998.داور قرن:علیرضا فغانی.سه ورزشکار قرن:علیرضا دبیر نفر اول، حمید سوریان نفر دوم و حسین رضا زاده نفر سوم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " برترین های قرن با فرهاد کاظمی: محمد صادقی از نکونام و باقری بهتر بود! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×