روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "نفت مسجدسلیمان در حسرت پیروزی برابر استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نفت مسجدسلیمان در حسرت پیروزی برابر استقلال

نفت مسجدسلیمان در سال های اخیر آمار عجیبی را برابر استقلال به ثبت رسانده است.به گزارش طرفداری، تیم فوتبال استقلال برای صدرنشینی در لیگ برتر در پایان نیم فصل نیاز به کسب نتیجه مناسب برابر نفت مسجدسلیمان در هفته پانزدهم دارد.نکته جالب اینکه نفت مسجدسلیمان از لیگ هفدهم که دوباره به سطح اول فوتبال برگشته است هرگز استقلال را شکست نداده است که این یک آمار منفی برای شهر اولین ها محسوب می شود.با این شرایط باید منتظر ماند و دید آیا استقلال می تواند در بازی روز پنجشنبه رکورد شکست ناپذیری خود را حفظ کند یا نه.بیشتر بخوانید:اولیایی و مصطفوی منفور شدند؛ شهاب عزیزی خادم پاسخگو نیستجذب قطعی یک هافبک بازیساز برای استقلال در نیم فصل

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نفت مسجدسلیمان در حسرت پیروزی برابر استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×