روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "وزیر ورزش دست فدراسیون فوتبال را رو کرد؛ حذف تیم ملی از جام جهانی تکذیب شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وزیر ورزش دست فدراسیون فوتبال را رو کرد؛ حذف تیم ملی از جام جهانی تکذیب شد

وزیر ورزش و جوانان خبر حذف تیم ملی ایران از جام جهانی را تکذیب کرد.به گزارش طرفداری؛ پس از حذف شدن پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، شایعاتی در فضای مجازی به وجود آمد مبنی بر حذف تیم ملی ایران از جام جهانی که وزیر ورزش در اقدامی شجاعانه به این صحنه سازی ها پایان داد و در اظهار نظری این خبر را تکذیب کرد.وزیر ورزش در این خصوص گفت:گمانه زنی ها درباره احتمال حذف تیم ملی فوتبال از رقابت های جام جهانی، شایعه و حاشیه سازی است.فدراسیون فوتبال و حامیانش تلاش داشتند با این خبر دولت، مجلس و هواداران فوتبال را بترسانند که با این اظهار نظر وزیر ورزش، به این بازی پایان داده شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وزیر ورزش دست فدراسیون فوتبال را رو کرد؛ حذف تیم ملی از جام جهانی تکذیب شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×