روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "فدراسیون جاخالی داد؛ ما متولی فوتبال باشگاهی نیستیم!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فدراسیون جاخالی داد؛ ما متولی فوتبال باشگاهی نیستیم!

فدراسیون فوتبال در ماجرای حذف سرخابی ها جاخالی داده است!به گزارش طرفداری، در حالی که طبق اسناد استقلال و پرسپولیس به خاطر اشتباهات کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای از حضور در رقابت های آسیایی بازماندند و باشگاه های استقلال و پرسپولیس با انتشار بیانیه های جداگانه خواستار پاسخگویی از فدراسیون شدند، فدراسیون امروز جاخالی داده است.حسین شریفی، سخنگوی فدراسیون فوتبال در حاشیه جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال، در پاسخ به سوال خبرنگار و صحبت های انجام شده از سوی وزیر ورزش گفت:فدراسیون فوتبال خودش را متولی فوتبال ملی می داند و هر جا نیاز به پاسخگویی باشد ما حضور داریم؛ اگر در این مورد کم و کاستی بوده یا پاسخ های هیات بدوی یا کمیته استیناف درست نبوده عذرخواهی می کنم اما فرآیند طوری نبوده که فدراسیون فوتبال در آن دخیل باشد.مدیران استقلال و پرسپولیس پیش از این هم اعلام کرده بودند فدراسیون در ماجرای حذف سرخابی ها مقصر بوده ولی حسین شریفی به نوعی گفته ماجرای این دو باشگاه ربطی به فدراسیون ندارد و آن ها فقط در زمینه ملی مسئولیت دارند!حسین شریفی در بخشی از صحبت های خودش گفته هرجا نیاز باشد، فدراسیون پاسخ می دهد؛ از حسین شریفی باید پرسید آیا حرف های روز گذشته وزیر ورزش را دیده است؟ وزیر دیروز اعلام کرده بود فدراسیون پاسخ وزارت را نداده است.به نظر می رسد بعد از فاجعه حذف سرخابی ها از آسیا، فدراسیون فوتبال تلاش خود را به حداکثر رسانده تا پای خود را از ماجرای حذف این دو تیم بیرون بکشد و به قول معروف جاخالی بدهد!بیشتر بخوانید:وزیر ورزش دست فدراسیون فوتبال را رو کرد؛ حذف تیم ملی از جام جهانی تکذیب شدحمله وزیر ورزش به فدراسیون فوتبال در ماجرای حذف سرخابی ها / فیلم

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فدراسیون جاخالی داد؛ ما متولی فوتبال باشگاهی نیستیم! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×