روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مربی نفت مسجدسلیمان: روز سختی را برای استقلال رقم می‌ زنیم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مربی نفت مسجدسلیمان: روز سختی را برای استقلال رقم می‌ زنیم

امیر محبی در نشست خبری پیش از دیدار نفت مسجدسلیمان مقابل استقلال حضور یافت.به گزارش طرفداری، مربی نفت مسجدسلیمان اظهار داشت:یکی دو بازیکن از سال گذشته در نفت مانده بودند و کمالوند، تیم را 20 روز قبل از مسابقات تحویل گرفت. مشکلات زیادی داشتیم و مدیران زحمت خود را کشیده اند. بدنسازی نکردیم و در برخی پُست ها ضعف داشتیم که نتوانستیم برطرف کنیم. عواملی برای موفقیت باید دست به دست هم بدهند و کمبودها را حس کردیم.وی با بیان اینکه نفتی ها می دانستند روزهای سختی پیش رو دارند، تصریح کرد: شانس با ما یار نبود و اشتباهات داوری به ضرر نفت شد. تراکتور چند ماه پیش، نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بود که حالا یک امتیاز بیشتر از ما دارد. تیم های بالاتر از ما وضعیت امتیازی بهتری نسبت به نفت ندارند و فاصله ما یک بازی است. حالا انتظار دارند کمالوند معجزه کند. 40 جلسه تمرینی ما در دو ماه گذشته، پشت دروازه برگزار شده است که این برای یک تیم لیگ برتری امکان پذیر نیست.مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد نظر فراز کمالوند برای بازگشت به این تیم گفت:مسئولان خیلی تمایل دارند او در نفت بماند، اما هر چه از کمالوند خواهش کردیم، وی تمایلی به بازگشت نداشت. مانند سربازی که هیچ احتمالی نمی رود که در جنگ پیروز شود، تا آخرین لحظه برای سربلندی نفت تلاش می کنیم. پنج شش بازیکن خود را در اختیار نداریم و شرایط روحی بازیکنان خوب نیست. مطمئن باشید بازیکنان با تمام وجود بازی می کنند. از پیش بازنده نیستیم و روز سختی را برای استقلال رقم می زنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مربی نفت مسجدسلیمان: روز سختی را برای استقلال رقم می‌ زنیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×