روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "وضعیت مبهم 5 بازیکن نفت مسجدسلیمان برای دیدار مقابل استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وضعیت مبهم 5 بازیکن نفت مسجدسلیمان برای دیدار مقابل استقلال

تیم نفت مسجد سلیمان در هفته پانزدهم لیگ برتر میزبان استقلال خواهد بود.به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، کرار جاسم، مهران امیری، علی محسن زاده، مجتبی لطفی و علی عبدالله زاده بازیکنانی هستند که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی نفت مسجدسلیمان در این بازی نیستند و باید دید که آیا کادر پزشکی تیم می تواند آن ها را به شرایط مسابقه برساند یا خیر.علاوه بر این، فراز کمالوند سرمربی نفت مسجدسلیمان که به دلیل حمله تعدادی از لیدرها به رختکن پس از بازی با نفت آبادان، اردوی تیم را ترک کرده بود هنوز به اردو برنگشته و حضورش در بازی فردا در هاله ای از ابهام قرار دارد.دیدار نفت مسجدسلیمان و استقلال فردا از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه و در ورزشگاه شهید بهنام محمدی آغاز می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وضعیت مبهم 5 بازیکن نفت مسجدسلیمان برای دیدار مقابل استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×