روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "هوادار - نفت آبادان؛ نیاز مبرم استقلالی های سابق به سه امتیاز / پیش بازی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هوادار - نفت آبادان؛ نیاز مبرم استقلالی های سابق به سه امتیاز / پیش بازی

در چارچوب رقابت های هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم های هوادار و نفت آبادان با هم دیدار می کنند.اطلاعات بازیهفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر ایران؛ جام خلیج فارسبازی: هوادار - نفت آبادانتاریخ و زمان: پنجشنبه 23 دی 1400 ساعت 15:00مکان: کرج - ورزشگاه انقلابداوران: میثم حیدری / کمک ها: قهرمان نجفی و بهمن عبدالهیوضعیت دو تیمتیم فوتبال هوادار تهران در حال حاضر با چهارده امتیاز در رتبه دوازدهم جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد. با گذشت زمان، شناخت رضا عنایتی و بازیکنان هوادار از لیگ برتر بیشتر می شود و آنها عملکرد بهتری را از خود به نمایش می گذرند. آنها در حال گرفتن نتایج خوبی بودند تا اینکه هفته گذشته میهمان گل گهر سیرجان شدند و با یک گل برابر این تیم شکست خوردند. حال آنها برای بازیابی روحیه خود و البته صعود در جدول مسابقات به شدت به سه امتیاز مسابقه پیش رو نیاز دارند.در سوی مقابل نفت آبادانی قرار دارد که درگیر مسائل مالی است. نفت آبادان در حال حاضر با شانزده امتیاز در رتبه یازدهم جدول قرار دارد و می کوشد با کسب سه امتیاز پیش رو خود را از تیم های انتهای جدولی بیشتر جدا کند و روند خوبی را در پیش بگیرد. بدون شک علیرضا منصوریان در رقابت با رضا عنایتی که هردو بازیکنان سابق استقلال بوده اند به دنبال آن است تا علاوه بر کسب سه امتیاز، خود را از تیم دوازدهم جدول که هوادار است جدا کند و با آرامش بیشتری به رقابت با سایرین بپردازد.بدون شک این نبرد عنایتی و منصوریان فردا از جذابیت بالایی برخوردار خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هوادار - نفت آبادان؛ نیاز مبرم استقلالی های سابق به سه امتیاز / پیش بازی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×