روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سرنوشت تلخ ستاره های مورد اعتماد محمود فکری در استقلال فرهاد مجیدی!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرنوشت تلخ ستاره های مورد اعتماد محمود فکری در استقلال فرهاد مجیدی!

سرنوشت اکثر بازیکنانی که در زمان محمود فکری با استقلال قرارداد امضا کردند، در حال حاضر چندان جالب نیست.به گزارش طرفداری، محمود فکری در لیگ بیستم که سرمربیگری استقلال را برعهده داشت، اقدام به جذب چند بازیکن کرد که بسیاری از آنها در تیم فرهاد مجیدی شرایط چندان خوبی ندارند.در حال حاضر مهدی مهدی پور و محمدحسین مرادمند شرایط خوبی در استقلال دارند اما بازیکنانی مثل احمد موسوی، عرفان گل محمدی، سعید مهری، رشید مظاهری، بابک مرادی یا از این تیم جدا شده اند و یا احتمالا در نیم فصل از جمع آبی پوشان جدا خواهند شد.این نشان می دهد تفکرات تاکتیکی فرهاد مجیدی و محمود فکری با هم همخوانی نداشته و به همین دلیل در طول یک سال گذشته جابجایی های زیادی در این تیم انجام شده است.بیشتر بخوانید:خرید محمود فکری خارج از تفکرات فرهاد مجیدیاین فرهاد را پرسپولیسی ها دوست دارند، استقلالی ها مجیدی متفاوتی می خواهند!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرنوشت تلخ ستاره های مورد اعتماد محمود فکری در استقلال فرهاد مجیدی! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×