روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "محمد ربیعی: برابر پیکان باید هوشمندانه بازی کنیم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محمد ربیعی: برابر پیکان باید هوشمندانه بازی کنیم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت، تیمش در مصاف با پیکان که حریفی خوب و دونده است، باید هوشمندانه بازی کند.به گزارش طرفداری، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهار داشت:یکی از بازی های مهم و سخت ما در آخرین بازی نیم فصل اول قرار است فردا برگزار شود. تیم پیکان را می شناسم. این تیم بازیکن خوبی دارد و بسیار دونده هستند. بعد از بازی با استقلال بیشتر مشغول ریکاوری بودیم و تمرین زیادی نداشتیم. امیدوارم فردا بازی خوبی از لحاظ کیفیت فنی داشته باشیم و می دانم که بازی خوبی خواهد بود. امیدوارم در این بازی تیمی موفق شود که محق تر است.وی درباره عملکرد مس در بازی قبلی مقابل استقلال، تصریح کرد:بازی قبلی گذشته است. در آن بازی چون بازتاب بیشتری داشت کیفیت فنی تیم ما دیده شد، ولی مس در این فصل در هفته های متوالی کیفیت خود را نشان داده است.سرمربی تیم فوتبال مس یادآور شد:مسیری را در حال طی کردن هستیم و قطعاً ایراداتی داریم که باید برطرف کنیم و این مسیر را ادامه دهیم. نقطه قابل اعتنا برای ما همین موضوع است که اگر ما در خواب بازی قبلی بمانیم قطعاً در بازی بعدی اذیت خواهیم شد. این یکی از نگرانی های من برای بازی فردا خواهد بود، ولی با تجربه ای که از بچه ها سراغ دارم باید مقابل تیم خوب و دونده پیکان یک بازی هوشمندانه انجام دهیم.ربیعی درباره غایبان تیمش در بازی فردا، اضافه کرد:برای این بازی مهدی کیانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم، ولی ما بقی بازیکنان را تا حدودی در اختیار داریم. چند بازیکن مصدوم مان مثل محمدحسین کریم زاده و قائم اسلامی خواه هم به تمرینات گروهی بازخواهند گشت و باید ببینیم وضعیت آنها برای نیم فصل دوم چگونه خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محمد ربیعی: برابر پیکان باید هوشمندانه بازی کنیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×