روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیم فصل را با رودی ژستد به پایان می رساند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیم فصل را با رودی ژستد به پایان می رساند

رودی ژستد در بازی پایانی نیم فصل اول هم در ترکیب ثابت آبی ها حضور خواهد داشت.به گزارش طرفداری، رودی ژستد بازیکنی است که در این فصل در 10 بازی در ترکیب استقلال به میدان رفته و فقط یک گل زده است اگرچه روی ضربات سر دو پاس گل هم به هم تیمی های خود داده است.حضور ژستد در ترکیب اصلی باعث شده به بازیکنانی مثل ارسلان مطهری و آرمان رمضانی در خط حمله کمتر فرصت بازی برسد اما فرهاد مجیدی همچنان به مهاجم فرانسوی تیمش اعتماد دارد.قرار است ژستد در بازی فردا برابر نفت مسجدسلیمان هم در ترکیب ثابت استقلال به میدان برود تا به این شکل نیم فصل را در ترکیب ثابت آبی ها به پایان برساند.بیشتر بخوانید:خارجی باشید و میهمان محمدحسین میثاقی شوید!رودی ژستد و کوین یامگا میهمان برنامه فوتبال برتر

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیم فصل را با رودی ژستد به پایان می رساند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×