روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال از پرسپولیس لیگ بیستم عبور می کند؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال از پرسپولیس لیگ بیستم عبور می کند؟

استقلال در مصاف با تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به یک برد خوب برای ادامه روند صدرنشینی با کسب بالاترین امتیاز برای میانگین قهرمانی نیاز دارد.به گزارش طرفداری، استقلال در صورت برد 35 امتیازی می شود و میانگین این تیم از پرسپولیس که سال گذشته با 67 امتیاز قهرمان مسابقات فوتبال لیگ برتر بود بالاتر می رود.استقلال در صورت برد 35 امتیازی خواهد شد و در صورت ادامه همین روند در پایان مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران 70 امتیازی خواهد شد هرچند 2 امتیاز از این امتیازات در واقع به خاطر مشکل انضباطی تیم گل گهر سیرجان بوده اما به هر حال استقلال با کسب برد برابر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان 35 امتیازی شده و حتی اگر نیم فصل دوم 33 امتیاز یعنی به اندازه امتیازات واقعی نیم فصل اول بگیرد هم 68 امتیازی شده و باز هم از پرسپولیس سال گذشته بالاتر قرار خواهد گرفت.البته نمی توان از حالا رسیدن استقلال به چنین امتیازی را با توجه به شرایط جدول پیش بینی کرد اما از نظر میانگین امتیازات و وضعیت جدول می شود امتیاز استقلال را به اندازه مورد نظر محاسبه کرد، استقلالی ها که در تاریخ لیگ برتر هیچ گاه به امتیاز معیار قهرمانی یعنی میانگین دو امتیاز به ازای هر مسابقه نرسیده اند، در صورت برد برابر مسجدسلیمانی ها قادر خواهند بود تنها با 25 امتیاز در 15 بازی نیم فصل دوم به امتیاز معیار قهرمانی برسند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال از پرسپولیس لیگ بیستم عبور می کند؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×