روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ادامه شکاف عجیب بین صدر و قعر جدول" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ادامه شکاف عجیب بین صدر و قعر جدول

در جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران در پایان هفته چهاردهم بار دیگر تیم های استقلال و پدیده در صدر و قعر جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ برتر قرار دارند.به گزارش طرفداری، فاصله بین صدر و قعر جدول در مسابقات فوتبال لیگ حرفه ای بیشتر از قبل هم شده است و به رقم عجیب 28 امتیاز اختلاف در 14 هفته رسیده است.در پایان هفته گذشته استقلال 29 و پدیده 3 امتیاز داشته و در پایان هفته سیزدهم اختلاف به 26 امتیاز رسیده بود اما حالا استقلال 32 و پدیده 4 امتیازی هستند و اختلاف بین 2 تیم حالا به 28 امتیاز رسیده که نشان می دهد استقلال به طور میانگین در هر بازی 2 امتیاز از تیم فوتبال پدیده مشهد بیشتر امتیاز گرفته است، این رقم فاحش در فاصله امتیازات بین صدر و قعر جدول رده بندی در تاریخ مسابقات فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران بی سابقه بوده است و هم خوبی استقلال و هم ضعف تیم فوتبال پدیده در ثبت این آمار دخالت داشته اند.استقلال و پدیده بر این اساس به تاریخ سازی خود ادامه می دهند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ادامه شکاف عجیب بین صدر و قعر جدول از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×