روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ادعای کارشناس حقوقی ورزش: بازگشت سرخابی ها به آسیا دروغ است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ادعای کارشناس حقوقی ورزش: بازگشت سرخابی ها به آسیا دروغ است

امروز شایعاتی در مورد بازگشت سرخابی ها به آسیا منتشر شده است.به گزارش طرفداری، یک کارشناس حقوقی ورزش با رد شایعه بازگشت استقلال و پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا به طرفداری گفت:امروز خبری در رسانه خبر ورزشی و فضای مجازی آمده که AFC با رایزنی های وزارت ورزش و تعهدات مقامات ذیربط مجوز دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را صادر میکند. متاسفانه این خبر به هیچ عنوانی نمی تواند درست باشد زیرا مراحل رسیدگی حقوقی در ECB (نهاد قضایی صدور مجوز حرفه ای AFC) طی شده است و رای صادر مبنی بر ابطال مجوز این دو باشگاه صادر شده است. مطابق مقررات، این باشگاهها تنها ده روز وقت دارند تا دلایل صدور رای (گراندز) را از AFC بخواهند و ظرف ده روز پس از وصول این دلایل به دادگاه عالی ورزش تجدید نظر خواهی کنند. با توجه به زمان کمی که به شروع مسابقات مانده ابتدا باید درخواست صدور دستور موقت کنند تا از شروع مسابقات جلوگیری کنند که احتمال گرفتن این دستور موقت که کل نظم مسابقات را بهم می ریزد، تقریبا غیر ممکن است و صدور رای نهایی هم زمانبر است، بنابراین حضور این دو باشگاه در تورنمنت امسال تقریبا غیر ممکن است. حال سوال اینجاست که چه کسانی این خبر نادرست را به خبرورزشی داده اند و هدف آنها از پخش این خبر نادرست چه بوده است؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ادعای کارشناس حقوقی ورزش: بازگشت سرخابی ها به آسیا دروغ است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×