روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مشاور حقوقی فدراسیون: چرا فدراسیون فوتبال خود را مجزا از قانون می داند؟!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مشاور حقوقی فدراسیون: چرا فدراسیون فوتبال خود را مجزا از قانون می داند؟!

رسانه طرفداری این روزها همان حقیقت محضی را می گوید که غلامرضا رفیعی سه سال قبل می گفت، اما از طرفداری بابت گفتن این حقیقت شکایت می شود و توجیه گو و دستیار و کمک دستیار به طرفداری تهمت می زنند. حرف های های سه سال قبل غلامرضا رفیعی را بخوانید. این حرف ها متعلق به زمانی است که مشاور فعلی شهاب عزیزی خادم، مستقل بود. شما به ما بگویید مگر می شود یک شخص مستقل و راستگو ظرف سه سال اینگونه زیر و زبر شود؟ رفیعی یا آن موقع حرف اشتباه می زد و راست نمی گفت یا الان راست نمی گوید و حرف اشتباه می زند.به گزارش طرفداری، غلامرضا رفیعی در گفتگوی سه سال قبل خود با ایرنا گفته بود:اگر امروز مخابرات یا اداره آب و فاضلاب به بهانه نپرداختن قبض های خود تلفن یا آب فدراسیون را قطع كنند فدراسیون می تواند به بهانه دخالت زیر بار نرود یا فیفا فوتبال ایران را به این دلیل تعلیق كند؟ رفیعی اظهار داشت:نكته بسیار جالب در این رابطه ترس ما از دخالت در امور فدراسیون فوتبال است در حالی كه تمامی فدراسیون های ورزشی موظف به تبعیت از قوانین داخلی كشور خود هستند. وی افزود:باز هم تكرار می كنم فدراسیون ها در هر كشوری باید تابع قوانین داخلی باشند اما افرادی با دادن اطلاعات غلط ذهن فیفا و كنفدراسیون فوتبال آسیا را شست و شو دادند. كارشناس حقوقی فوتبال گفت:متاسفانه برای حل مشكل بازنشستگی امروز برخی در مالزی حضور دارند تا با كمك كنفدراسیون فوتبال آسیا اجازه ندهند قانون بازنشستگی اجرایی شود. اصل قانون اسامی اعلام می كند همه مردم مقابل قانون یكسان هستند و نمی دانم چرا فدراسیون فوتبال خود را مجزا می داند؟ رفیعی اعلام كرد:نكته بسیار جالب در فدراسیون فوتبال این است كه هر زمان قانون به سود آنها باشد عاشقانه آن را اجرا می كنند. آقایانی كه امروز اعتقاد عجیبی به حفظ استقلال خود دارند این است كه چرا بر خلاف قوانین فیفا و به خاطر قوانین كشور با خالكوبی برخورد می كردید. وی افزود:دوستان در فدراسیون فوتبال بدانند هنوز برای جبران اشتباهات دیر نشده و می توانند حالا كه دبیركل در مالزی هست نامه ای را آماده و به صورت رسمی از مسئولیت خود كنار بروند. آقایان نباید دو روز بیشتر ماندن پشت میزهای خود را به قوانین كشورشان ترجیح بدهند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مشاور حقوقی فدراسیون: چرا فدراسیون فوتبال خود را مجزا از قانون می داند؟! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×