روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "حاشیه بازی نفت مسجد سلیمان - استقلال | فراز کمالوند تیمش را همراهی نکرد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حاشیه بازی نفت مسجد سلیمان - استقلال | فراز کمالوند تیمش را همراهی نکرد

دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و استقلال از ساعت 15:30 در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان آغاز می شود.به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، اعضای تیم نفت ساعت 14 وارد ورزشگاه شدند اما فراز کمالوند بازیکنان و دیگر اعضای کادر فنی نفت را همراهی نکرد. کمالوند بعد از آخرین دیدار نفت مسجد سلیمان خطاب به مسئولان باشگاه نفت اعلام کرد به دلیل نداشتن امنیت جانی و تهدیدهایی که لیدرهای این تیم انجام داده اند دیگر حاضر به بازگشت به این تیم نیست.* اعضای تیم استقلال هم ساعت 14:20 وارد ورزشگاه شدند. فرزاد مجیدی مربی تیم استقلال در این سفر با آبی پوشان حضور ندارد و باشگاه استقلال هم در این خصوص توضیحی ارائه نکرده است.* هنگام ورود فرهاد مجیدی یک نوجوان از سرمربی تیم استقلال درخواست عکس یادگاری کرد که وی ایستاد و بعد از گرفتن سلفی با هوادار خوزستانی راهی رختکن شد.*اعضای تیم استقلال بعد از حضور در رختکن از زمین ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان دیدن کردند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حاشیه بازی نفت مسجد سلیمان - استقلال | فراز کمالوند تیمش را همراهی نکرد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×