روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "فراز کمالوند فردا به نفت برمی گردد؛ حمید عبدالهی با هماهنگی فراز مقابل استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فراز کمالوند فردا به نفت برمی گردد؛ حمید عبدالهی با هماهنگی فراز مقابل استقلال

با هماهنگی فراز کمالوند، حمید عبداللهی مقابل استقلال روی نیمکت نشسته است.به گزارش طرفداری، مشکل فراز کمالوند و نفت مسجدسلیمان حل شد و این مربی که در اعتراض به کتک خوردن بازیکنان تیم در رختکن و به دلیل پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان تیم از همکاری با نفت مسجدسلیمان انصراف داده بود، فردا به مسجدسلیمان بر می گردد. مدیران مناطق نفت خیز جنوب هم تمام شروط فراز کمالوند را پذیرفتند.فراز کمالوند شب گذشته با بازیکنان تیم تصویری صحبت کرده و بعد از بازی به مسجدسلیمان بر می گردد. امروز هم حمیدعبداللهی با هماهنگی فراز کمالوند، هدایت تیم را بر عهده دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فراز کمالوند فردا به نفت برمی گردد؛ حمید عبدالهی با هماهنگی فراز مقابل استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×