روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ترین های نیم فصل لیگ بیست و یکم | بهترین آمار برای استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ترین های نیم فصل لیگ بیست و یکم | بهترین آمار برای استقلال

نیم فصل اول لیگ بیست و یکم در حالی به پایان رسید که استقلال توانست قهرمان نیم فصل شود.به گزارش طرفداری، آبی پوشان با سه گل توانستند نفت مسجدسلیمان را مغلوب کنند. این دهمین پیروزی استقلال در نیم فصل بود تا آبی ها با کسب بیشترین برد قهرمان نیم فصل شوند. پس از استقلال، سپاهان و پرسپولیس با 9 در جایگاه بعدی قرار گرفتند.در نقطه مقابل، پدیده تنها تیمی است که در نیم فصل بردی کسب نکرد.علاوه بر این، استقلالی ها همچنان بدون شکست به راه خود ادامه می دهند. این تیم علاوه بر کسب ده پیروزی، 5 مساوی نیز به دست آورد تا تنها تیم بدون شکست لیگ باشد. پرسپولیس و آلومینیوم اراک با یک باخت، در رتبه بعدی قرار گرفته اند.شاگردان مجیدی همچنین بهترین خط حمله لیگ را در نیم فصل به خود اختصاص دادند. به ثمر رساندن 24 گل در 15 مسابقه باعث شد تا آبی پوشان صاحب بهترین خط حمله نیم فصل شوند. مس رفسنجان با 20 و پرسپولیس با 20 گل زده در رده های بعدی بهترین خط حمله لیگ قرار گرفتند. پدیده نیز با زدن 4 گل ضعیف ترین خط حمله نیم فصل را به خود اختصاص داد.استقلال علاوه بر بهترین خط حمله، صاحب بهترین خط دفاعی نیم فصل نیز شد. آبی ها تنها 5 گل در نیم فصل دریافت کردند. تیم های سپاهان و آلومینیوم به ترتیب با 6 و 7 گل خورده در رده بهترین خط دفاعی لیگ قرار گرفتند. پدیده با دریافت 19 گل صاحب بدترین خط دفاعی لیگ در نیم فصل شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ترین های نیم فصل لیگ بیست و یکم | بهترین آمار برای استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×