روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جدول لیگ در پایان نیم فصل | اول و دوم برای سرخابی های پایتخت" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جدول لیگ در پایان نیم فصل | اول و دوم برای سرخابی های پایتخت

نگاهی به جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران انداختیم.به گزارش طرفداری، هفته پانزدهم و آخرین هفته نیم فصل اول مسابقات فوتبال ایران امروز برگزار شد که نتایج قابل توجهی رخ داد. استقلال، صدرنشین جدول مسابقات لیگ برتر امروز در مسجدسلیمان به مصاف تیم نفت این شهر رفت و موفق شد با حساب 3-0 پیروز شود. با این پیروزی بزرگ، استقلال با 35 امتیاز صدرنشین جدول مسابقات و قهرمان نیم فصل شد.پرسپولیس، تیم دوم لیگ امسال امروز در ورزشگاه آزادی با فجرسپاسی شیراز دیدار کرد و موفق شد با نتیجه 1-0 پیروزی را از آن خود کند. با این پیروزی، پرسپولیس 32 امتیازی شد و در رتبه دوم قرار گرفت.سپاهان اصفهان که فصل را پر قدرت شروع کرده بود در مقطعی دچار مشکل شد و امروز نیز در اراک با آلومینیوم دیدار کرد که حاصل آن تقسیم امتیازات بود. با این تساوی سپاهان 29 امتیازی شد و در رتبه سوم قرار گرفت، در رتبه چهارم نیز تیم رسول خطیبی جای گرفت.جدول لیگ برتر تا پایان هفته پانزدهم به شرح زیر است:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جدول لیگ در پایان نیم فصل | اول و دوم برای سرخابی های پایتخت از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×