روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جریمه مالی بازیکنان و مربیان نفت مسجدسلیمان پس از شکست مقابل استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جریمه مالی بازیکنان و مربیان نفت مسجدسلیمان پس از شکست مقابل استقلال

اعضای تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان جریمه مالی شدند.به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر در خانه خودش به مصاف استقلال رفت که این دیدار با نتیجه سه بر صفر به سود آبی پوشان به پایان رسید. کلیه بازیکنان و اعضای کادر فنی نفت مسجد سلیمان با تصمیم مدیریت به خاطر کسب نتایج ضعیف، به میزان 10درصد از قراردادهایشان جریمه شدند.باشگاه نفت مسجدسلیمان تاکنون به اعضای تیم حدود 30درصد پرداختی داشته و مدیریت باشگاه در تلاش است تا در پایان نیم فصل اول منابع مالی جدید را تامین و درصد دیگری پرداخت کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جریمه مالی بازیکنان و مربیان نفت مسجدسلیمان پس از شکست مقابل استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×