روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سیاوش یزدانی جانشین کنعانی زادگان در ترکیب تیم ملی؟ / ادعای رسانه داخلی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سیاوش یزدانی جانشین کنعانی زادگان در ترکیب تیم ملی؟ / ادعای رسانه داخلی

ممکن است سیاوش یزدانی جانشین محمدحسین کنعانی زادگان در ترکیب اصلی تیم ملی شود.به گزارش طرفداری و به نقل از خبرورزشی، عده ای می گویند برای کنعانی زادگان پاپوش دوخته اند و او مرتکب اشتباهی نشده است اما به هر حال ماجرای اتوبوس تیم ملی کلی سر و صدا کرد و حالا او باید بتواند یکسری از ادعاهای خود را ثابت کند.در این رابطه شنیدیم در صورتی که کنعانی زادگان به تیم ملی دعوت نشود که احتمال آن هم زیاد است، سیاوش یزدانی شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی خواهد داشت. یزدانی البته در یکی دو مصاحبه انتقاداتی را از اسکوچیچ به عمل آورده و گفته بود شاید سرمربی کروات تیم ملی بازی مرا قبول ندارد اما به هر حال او تنها نماینده استقلال در آخرین اردوی تیم ملی بود و احتمال دعوت شدنش به اردوی جدید برای بازی با عراق و امارات هم زیاد است. به طور قطع محرومیت کنعانی زادگان از حضور در تیم ملی بهترین خبر ممکن برای سیاوش یزدانی است چرا که شانس حضور او در ترکیب اصلی بازی با عراق و امارات را افزایش می دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سیاوش یزدانی جانشین کنعانی زادگان در ترکیب تیم ملی؟ / ادعای رسانه داخلی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×