روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پیروز قربانی: انتقادات؟ بهتر است فرهاد مجیدی داخل هر دو گوش خود پنبه بگذارد!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیروز قربانی: انتقادات؟ بهتر است فرهاد مجیدی داخل هر دو گوش خود پنبه بگذارد!

پیروز قربانی ابراز امیدواری کرده استقلال قهرمان لیگ برتر شود.به گزارش طرفداری، پیروز قربانی درباره برتری 3 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته پانزدهم لیگ برتر و قهرمانی این تیم در نیم فصل اول به تسنیم گفت:وقتی تیمی خوب است، نتایج خوبی هم می گیرد. امیدوارم این روند تا آخر فصل ادامه داشته باشد و استقلال قهرمان لیگ شود. من برخی از بازی های استقلال را در نیم فصل اول ندیدم. مربیان کنار تیم هستند و نقاط ضعف و قوت تیم را می دانند.وی در مورد انتقاد برخی از کارشناسان از سبک بازی استقلال در نیم فصل اول گفت:من کنار گود نشسته ام و برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم. کسانی که بیرون نشسته اند، خیلی کارشناس هستند! بهتر است فرهاد مجیدی و سایر اعضای کادرفنی استقلال داخل هر دو گوش خود پنبه بگذارند و به حرف کسی گوش ندهند.بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد:از الکس فرگوسن پرسیدند یک مربی برای موفقیت به چیزی لازم دارد که پاسخ داد «پنبه برای گذاشتن داخل گوش ها»! کادرفنی استقلال کاری که فکر می کند درست است را انجام دهد. آنها بهتر می دانند نقاط ضعف و قوت استقلال چیست. قضاوت کردن کار راحتی است، ولی کاری به این چیزها ندارم و برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم. در فوتبال شانس و این مسائل معنا ندارد. آنها باید با این روند ادامه دهند تا قهرمان شوند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیروز قربانی: انتقادات؟ بهتر است فرهاد مجیدی داخل هر دو گوش خود پنبه بگذارد! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×