روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رد پای دراگان اسکوچیچ در ماجرای سربازی سیاوش یزدانی و مرادمند / ادعای یک رسانه داخلی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رد پای دراگان اسکوچیچ در ماجرای سربازی سیاوش یزدانی و مرادمند / ادعای یک رسانه داخلی

ماجرای سربازی محمدحسین مرادمند وسیاوش یزدانی همچنان ابهاماتی دارد.به گزارش طرفداری و به نقل از خبرورزشی، مدیران باشگاه فجر سپاسی شیراز معتقدند سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند از اسفندماه سرباز می شوند و باید به این تیم بروند. یکی از مدیران باشگاه شیرازی با تاکید بر این مساله گفته این خیلی زشت است که سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند را به تیم ملی ببرند تا آنها به اسم ملی پوش شدن سرباز نشوند.در واقع این مدیر ادعای بزرگی را علیه اسکوچیچ مطرح کرده و حالا باید دید واکنش سرمربی کروات تیم ملی چیست چرا که با این حساب باید گفت اسکوچیچ هم در ماجرای دعوت شدن بی دلیل بعضی ها به اردوی تیم ملی دست دارد.در آخرین اردوی تیم ملی سیاوش یزدانی دعوت شده بود که البته انصافا در لیگ برتر خوب کار کرده و از عوامل موفقیت استقلال در ساختار دفاعی محسوب می شود اما محمدحسین مرادمند عملکرد پر فراز و نشیبی داشته و در بعضی از بازی ها چندان خوب نبوده است.به همین دلیل خیلی ها می گویند او در حد و اندازه های دعوت شدن به اردوی تیم ملی نیست و اگر بپذیریم که مدیر فجرسپاسی حرف درستی زده باید بگوییم لیست تیم ملی هم نکاتی مشکوک دارد و بعضی ها دعوت می شوند که قیمتشان بالا برود و یا به سربازی نروند.این البته ادعایی قابل تایید نیست و باید نظر خود اسکوچیچ را در این باره جویا شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رد پای دراگان اسکوچیچ در ماجرای سربازی سیاوش یزدانی و مرادمند / ادعای یک رسانه داخلی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×