روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تصمیم جدید مدیران فنرباحچه؛ برای فروش اللهیار صیادمنش 7 میلیون یورو می خواهیم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تصمیم جدید مدیران فنرباحچه؛ برای فروش اللهیار صیادمنش 7 میلیون یورو می خواهیم

فنرباحچه برای فروش اللهیار صیادمنش 7 میلیون یورو می خواهد.به گزارش طرفداری، سایت «marasbugun» در گزارشی درباره آینده الهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش ایرانی فنرباحچه، نوشت:صیادمنش در سال 2019 از استقلال به فنرباحچه آمده ولی به دلیل سن پایینش به صورت قرضی به تیم استانبول اسپور منتقل شد.این بازیکن بعد از استانبول اسپور راهی لیگ اوکراین و به تیم زوریا ملحق شد. اوج گیری و درخشش ستاره ایرانی در زوریا آغاز شد. مهاجم ایرانی در سال گذشته در 13 گل زده تیمش سهیم شد. او 9 گل به ثمر رساند و 4 پاس گل داد.درخشش ستاره ایرانی فنرباحچه باعث شد تا این بازیکن از هال سیتی انگلیس و اندرلخت بلژیک پیشنهاد دریافت کند. هر دو باشگاه اروپایی پیشنهاد 5 میلیون یورویی برای جذب صیادمنش به فنرباحچه ارائه کردند.اما سران باشگاه فنرباحچه در جدیدترین تصمیم مبلغ فروش این بازیکن ایرانی را به 7 میلیون یورو افزایش دادند. باشگاه های هال سیتی و اندرلخت در حال بررسی این مبلغ هستند و باید منتظر ماند چه تصمیمی می گیرند.باشگاه فنرباحچه هنوز سرمربی جدیدش را انتخاب نکرده و این باعث شده تا سران باشگاه ترکیه ای به دنبال فروش این استعداد ایرانی باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تصمیم جدید مدیران فنرباحچه؛ برای فروش اللهیار صیادمنش 7 میلیون یورو می خواهیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×