روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پرداختی گابریله پین به بیش از 50 درصد رسید" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرداختی گابریله پین به بیش از 50 درصد رسید

باشگاه استقلال پرداختی به گابریله پین را به 50 درصد رساند.به گزارش طرفداری، گابریله پین به محض اضافه شدن به اردوی استقلال درامارات برای بازی با الهلال 30 درصد از مطالبات خود را در فرودگاه دریافت کرد تا به این شکل کار خود را در جمع آبی پوشان شروع کند.حالا از استقلال خبر می رسد که باشگاه استقلال در پایان نیم فصل مطالبات گابریله پین را به بیش از 50 درصد رساندند تا او مشکلی برای ادامه کار در استقلال نداشته باشد.در این بین قرار است به زودی پرداختی بازیکنان استقلال هم به 50 درصد برسد تا باشگاه به تمام تعهدات خود به اعضای تیم پایبند بوده باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرداختی گابریله پین به بیش از 50 درصد رسید از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×