روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال و پدیده، باور نکردنی های لیگ بیست و یکم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال و پدیده، باور نکردنی های لیگ بیست و یکم

فاصله تیم اول تا آخر جدول 31 امتیاز است و فاصله تیم پانزدهم و شانزدهم 7 امتیاز...به گزارش طرفداری، اما اگر پدیده را به عنوان صدرنشین مطلق کنار بگذاریم، بزرگترین فاصله امتیازات جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ برتر بین رتبه سوم و چهارم از یک سو و رتبه یازدهم تا دوازدهم از سوی دیگر است.بر این اساس بین تیم اول و دوم 3 امتیاز و بین تیم دوم تا سوم هم سه امتیاز فاصله است و از آن به بعد بین تیم سوم یعنی سپاهان تا تیم بعدی یعنی آلومینیوم 5 امتیاز فاصله امتیاز وجود دارد.از آن سو بین تیم یازدهم یعنی ذوب آهن 18 امتیازی تا تیم دوازدهم یعنی هوادار تهران 14 امتیازی فاصله زیادی وجود دارد یعنی این که تیم های لیگ درست سه قسمت شده اند.تیم های بالای جدول یعنی استقلال و پرسپولیس و سپاهان خرج خود را از سایر تیم ها جدا کرده اند، تیم های پایین جدول یعنی هوادار، تراکتور، شهید سپاسی، نفت مسجدسلیمان و پدیده هم جزو ضعیف ترین تیمها هستند و بقیه تیم ها که میانه جدول و 8 تیم هستند بین 24 تا 18 امتیاز دارند.اما در بین تیم هایی که این اختلاف را ایجاد کرده اند تیم فوتبال استقلال و پدیده بالاتر از حد انتظار و پایین تر از حد انتظار ظاهر شده اند و فاصله ایجاد شده بین این 2 تیم یکی از بیشترین اختلاف امتیاز ها را ایجاد کرده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال و پدیده، باور نکردنی های لیگ بیست و یکم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×