روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "خارجی های استقلال به مرخصی می روند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خارجی های استقلال به مرخصی می روند

مربی و بازیکنان خارجی تیم استقلال پس از هفته شانزدهم رقابتهای لیگ برتر با هماهنگی باشگاه به مرخصی خواهند رفت.به گزارش طرفداری و به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال که با صدرنشینی در پایان هفته پانزدهم نیم فصل نخست لیگ برتر را پشت سر گذاشت، آماده برگزاری دیدار خود در جام حذفی و سپس آغاز نیم فصل دوم است.از آنجایی که تعطیلات نیم فصل بعد از هفته شانزدهم آغاز می شود، مربی و دو بازیکن خارجی آبی پوشان با هماهنگی های که باشگاه به عمل می آورد پس از هفته شانزدهم و اتمام دیدار با هوادار، برای مرخصی از ایران خارج می شوند. گفته می شود مدت این مرخصی ۵ روز است و پس از اتمام آن خارجی ها به اردوی آبی پوشان در تهران ملحق خواهند شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خارجی های استقلال به مرخصی می روند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×