روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مجید نامجو مطلق: به قول خود آقایان چند سال است به afc دروغ می‌ گوییم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجید نامجو مطلق: به قول خود آقایان چند سال است به afc دروغ می‌ گوییم

مجید نامجو مطلق در مورد وضعیت این روزهای استقلال صحبت هایی را بیان کرده است.به گزارش طرفداری، مجید نامجو مطلق در حاشیه مراسم بدرقه کاروان فوتبال بانوان به جام ملت های آسیا اظهار داشت:من هم همانند بقیه به دعوت فدراسیون برای مراسم بدرقه تیم بانوان آمده ام. جای بسیار خوشحالی دارد که تیم بانوان به مرحله نهایی جام ملت ها راه پیدا کرده است. امیدوارم این تیم به دلایل زیاد موفق شود. دلیل اول این است که ما بدانیم که بانوان هم به اندازه آقایان زحمت می شکند و به دنبال افتخار آفرینی هستند. دومین مسئله این است که فضا و بستر فراهم شود که خانم ها را بیشتر ببینیم و آن مرز بین بانوان و آقایان شکسته شود. ما یکسری الزاماتی هم از سوی فیفا و AFC برای حضور بانوان در ورزشگاه ها داریم که باید عملی شود.وی ادامه داد:شرایطی که بانوان ما در آسیا دارند نشان دهنده این است که باید تابو شکسته شود و مجوزها برای ورود خانم به استادیوم ها صادر شود. این دیگر دست ما نیست و اگر می خواهیم در آسیا مطرح باشیم و فعالیت حرفه ای داشته باشیم، باید این شرایط را به وجود بیاوریم.پیشکسوت فوتبال ایران در مورد حذف سرخابی از آسیا اظهار داشت:باید تاسف خورد و ناراحت شد که دو تیم پر طرفدار آسیا در این مسابقات حضور ندارند. این به ضرر فوتبال ما و آسیا است. اعتقاد دارم خود کنفدراسیون آسیا هم با نهایت تاسف این تصمیم را گرفته است، چون حضور این دو تیم گرمابخش مسابقات آسیایی است. استقلال دو بار قهرمان شده و پرسپولیس هم دو بار به فینال رفته و اینها افتخار آسیا هستند. خود آنها بیش از همه ناراحت هستند و حضور سرخابی ها می توانست به جذابیت بازی ها کمک کند.وی ادامه داد:اگر از بعد دیگر نگاه کنیم اینکه باید به سمت فوتبال حرفه ای حرکت کنیم و شاید این مانع بتواند یک جهش و توفیق اجباری باشد. اگر می خواهیم در آسیا فعالیت داشته باشیم، باید مشکلات مان را حل کنیم. به قول خود آقایان چند سال است که به AFC دروغ می گوییم و به هرحال روزی متوجه می شدند. امروزه عصر تکنولوژی و ارتباطات است و می دانند که ما در مورد اصول حرفه ای تخلف کرده ایم. امیدوارم روزی این مشکلات را از ریشه حل کنیم و یک ساختار مناسب برای باشگاه ها در نظر بگیریم و فوتبال حرفه ای داشته باشیم. به نظرم با توجه به ثروتی که در کشور وجود دارد ما می توانیم به راحتی این باشگاه ها را طبق ضوابط AFC اداراه کنیم.پیشکسوت استقلال در مورد عملکرد این تیم در نیم فصل اول عنوان کرد:استقلال در نیم فصل اول خوب و درخشان ظاهر شد و هر چه از بازی ها گذشت به مرز آمادگی رسید و با قدرت در صدر جدول قرار گرفت. امیدوارم در نیم فصل دوم هم این روند ادامه داشته باشد، اما این را هم باید در نظر بگیریم که نیم فصل دوم شرایط سخت است و یکسری تیم ها برای سقوط نکردن، برخی برای سهمیه و یک تعداد دیگر هم برای قهرمانی تلاش می کنند، بنابراین باید استقلال خودش را تقویت کند و همانند نیم فصل اول با قدرت در صدر قرار داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجید نامجو مطلق: به قول خود آقایان چند سال است به afc دروغ می‌ گوییم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×