روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "قرارداد بابک مرادی تمدید شد تا قرضی جدا شود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قرارداد بابک مرادی تمدید شد تا قرضی جدا شود

باشگاه استقلال قرارداد بابک مرادی را به مدت 2 فصل دیگر تمدید کرد تا به صورت قرضی راهی تیمی دیگر شود.به گزارش طرفداری، بابک مرادی بازیکنی است که در این فصل فرصت کمی برای بازی کردن پیدا کرده تا در نهایت این بازیکن تصمیم بگیرد از استقلال جدا شود. با این حال مدیران استقلال در روزهای اخیر اقدام به تمدید قرارداد 2 ساله با بابک مرادی کرده اند تا او در پایان فصل دوباره به این تیم برگردد.مرادی در ماشین سازی کیفیت خوبی از خود نشان داد اما در یک سال و نیم حضور در استقلال کمتر به بازی گرفته شد و بیشتر بازی ها را از روی نیمکت تماشا کرد.از هوادار تهران به عنوان مقصد بعدی بابک مرادی یاد می شود. او به صورت قرضی تا پایان فصل از استقلال جدا خواهد شد.بیشتر بخوانید:خداحافظی بابک مرادی با هواداران استقلال: حلالم کنید، به امید دیدار دوبارهبابک مرادی راهی هوادار شد/ ادعای سایت داخلی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قرارداد بابک مرادی تمدید شد تا قرضی جدا شود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×