روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آمار ویژه سیدحسین حسینی در نیم فصل اول" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آمار ویژه سیدحسین حسینی در نیم فصل اول

9 کلین شیت در 12 بازی یک آمار ویژه برای سیدحسین حسینی در نیم فصل اول محسوب می شود.به گزارش طرفداری، سیدحسین حسینی این فصل در 12 بازی درون دروازه استقلال قرار گرفت که فقط 4 گل در 3 بازی دریافت کرد و در 3 بازی دروازه خود را باز شده دید.حسینی در این فصل در 9 بازی توانست دروازه خود را بسته نگه دارد که البته در یک بازی برابر ذوب آهن او در اوایل بازی مصدوم شد و جای خودش را به رشید مظاهری داد.هرچه که هست حسینی در نیم فصل اول یک آمار ویژه را از خود به ثبت رساند و با ادامه این روند او می تواند نام خود را به عنوان برترین دروازه بان لیگ بیست و یکم معرفی کند.بیشتر بخوانید:سیدحسین حسینی دروازه بان اول استقلال برابر نفت مسجدسلیمانفرهاد مجیدی در خط دروازه سنت شکنی می کند؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آمار ویژه سیدحسین حسینی در نیم فصل اول از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×