روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "باشگاه استقلال برای خارجی ها بلیت گرفت" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

باشگاه استقلال برای خارجی ها بلیت گرفت

باشگاه استقلال برای سفر 3 عضو خارجی این تیم به کشورهایشان بلیت هواپیما رزرو کرد.به گزارش طرفداری، رودی ژستد، کوین یامگا و گابریله پین سه عضو خارجی استقلال هستند که به دلیل فشردگی بازی های لیگ برتر در تعطیلات سال نو نتوانستند به مرخصی بروند.با این حال مجیدی اجاز داد 3 عضو خارجی این تیم بعد از بازی با هوادار در هفته شانزدهم که لیگ برتر تعطیل می شود، به کشورهایشان سفر کنند.قرار است پین، ژستد و یامگا شب بازی با هوادار به کشورهایشان سفر کنند و با شروع تمرینات در تهران حضور پیدا کنند.بیشتر بخوانید: فرهاد مجیدی مرخصی خارجی های استقلال را به نیم فصل موکول کردکوین یامگا از بازی بعدی استقلال محروم شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " باشگاه استقلال برای خارجی ها بلیت گرفت از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×