روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تعطیلی ادامه دار تمرینات نفت مسجدسلیمان؛ وضعیت نامشخص فراز کمالوند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تعطیلی ادامه دار تمرینات نفت مسجدسلیمان؛ وضعیت نامشخص فراز کمالوند

تمرین امروز تیم نفت مسجدسلیمان هم تعطیل شد.به گزارش طرفداری و به نقل از میزان، فراز کمالوند در اهواز به سر می برد و هنوز مشخص نیست که میلی به ادامه همکاری با تیم نفت مسجدسلیمان دارد یا می خواهید از جمع آن ها جدا شود. جالب است که تیم نفت نیز در اهواز مستقر است و کمالوند کنار تیم حضور دارد، اما تا این لحظه در تمرینات شرکت نکرده است.وی حتی تمرینات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان را تعطیل کرده و امروز هم به بازیکنان استراحت داده است. آن ها تمرینات خود را از ساعت ۱۵ فردا بار دیگر از سر می گیرند و در صورتی که کمالوند فردا در تمرینات شرکت کند مشخص خواهد شد که مذاکرات به نتیجه رسید و مجاب به ادامه کار شده است.پیش از این و در جریان بازی هفته پانزدهم بین تیم های استقلال و نفت مسجدسلیمان نیز کمالوند در اهواز حضور داشت، اما برای این دیدار در کنار تیمش قرار نگرفت و مسجدسلیمانی ها در حالی که حاشیه های بسیاری داشتند از نعمت حضور سرمربی نیز محروم بودند.پیش بینی می شد کمالوند به دلیل سابقه همکاری با فرهاد مجیدی در این بازی روی نیمکت نشسته و با همکار سابقش رقابت جانانه ای داشته باشد، اما از این کار امتناع کرد و ترجیح داد از اهواز و از تلویزیون شکست سنگین تیمش مقابل استقلال را تماشا کند و قهرمانی نیم فصل را به مجیدی هدیه دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تعطیلی ادامه دار تمرینات نفت مسجدسلیمان؛ وضعیت نامشخص فراز کمالوند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×