روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "چرا قهرمانی نیم فصل استقلال، تضمینی برای قهرمانی آخر فصل نیست؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا قهرمانی نیم فصل استقلال، تضمینی برای قهرمانی آخر فصل نیست؟

در تاریخ لیگ برتر فقط 11 بار تیمی که قهرمان نیم فصل شده در پایان فصل توانسته عنوان قهرمانی لیگ برتر را به خود اختصاص بدهد.به گزارش طرفداری، استقلال با بهترین خط دفاع و حمله (به صورت مشترک با پرسپولیس) لیگ برتر توانست در پایان نیم فصل لیگ بیست و یکم در صدر جدول قرار بگیرد تا حالا خیلی ها این تیم را شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی بدانند.جالب است بدانید در تاریخ لیگ برتر طی 20 دوره فقط 11 تیم که نیم فصل را به عنوان صدرنشین به پایان رساندند، در پایان قهرمان شده اند و در 9 دوره دیگر این اتفاق رخ نداده است.این نشان می دهد استقلالی ها برای حفظ صدرنشینی باید در نیم فصل دوم هم به روند خوب خود ادامه بدهند و نباید به نتایج نیم فصل اول چندان بسنده کرد.بیشتر بخوانید:باشگاه استقلال برای خارجی ها بلیت گرفتقرارداد بابک مرادی تمدید شد تا قرضی جدا شوددلیل تنبیه انضباطی فرزاد از سوی فرهاد مجیدی چه بود؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا قهرمانی نیم فصل استقلال، تضمینی برای قهرمانی آخر فصل نیست؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×