روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش فتاحی به بدهی استقلال به سازمان لیگ: مذاکره کردیم و مشکلی نداریم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش فتاحی به بدهی استقلال به سازمان لیگ: مذاکره کردیم و مشکلی نداریم

سعید فتاحی معاون باشگاه استقلال گفت که مشکلی با سازمان لیگ برای پرداخت پول حق تبلیغات محیطی ندارند.به گزارش طرفداری، سعید فتاحی درباره بدهی 36 میلیارد تومانی باشگاه استقلال به سازمان لیگ بابت تبلیغات محیطی به تسنیم گفت:در این خصوص با حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ جلساتی داشتیم و هیچ مشکلی با هم نداریم. کارها را در این باره با بهاروند جلو می بریم و تا آخر خرداد پرداختی های مان انجام خواهد شد.او افزود:بحثی هم بابت 4 بازی اول فصل لیگ برتر داریم که سعی می کنیم این اختلاف نظر را هم حل کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش فتاحی به بدهی استقلال به سازمان لیگ: مذاکره کردیم و مشکلی نداریم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×